Zpět

 

Úvod

 

Ukázka kalkulace

 

SilverDAT online

 

Kontakt

Proč SilverDAT II ?

 

1. 

Ceny - jsou na 50% cen konkurence :

V případě balíčkových licencí - od 100,-Kč za 1 kalkulaci

V případě paušální licence -  2 750,-Kč/měs  , v jejím rámci neomezený počet kalkulací 

 

K dispozici jsou za stejné ceny   :

a\ Online verze systému 

- do SilverDATu  vstupujete přes internet, program běží na serveru fitmy DAT, na Váš PC není třeba nic instalovat.

b\ Offline verze systému 

- program  je instalován na Vašem PC. Kalkulace jsou uloženy na Vašem počítači, nic není kamkoli odesíláno  ( s vyjímkou VIN dotazu ) . Aktualizace 1x měsíčně zasílaným DVD

c \ Intranetová (serverová) verze 

- program se instaluje na firemní server. Pro neomezený počet uživatelů, počet klientů není zpoplatněn, tedy za cenu 1 licence lze systémem vybavit celou provozovnu - výhodné pro větší firmy. 

 

2. 

V rámci systému je zdarma zahrnuta licence na identifikaci vozu dle VIN ( VIN dekodér )

3.

Oproti konkurenci výrazně širší databáze vozidel a vše v grafice

4.

Grafické zpracování je výrazně podrobné (a to i na úrovni motorových dílů,) pracovní pozice výrobce mohou být rozklíčovány až na úrověň jednotlivých obsažených úkonů - viz ukázková kalkulace.

5.  

V grafice je průběžně zobrazována cena dílů, práce, lakování, náhled na cenu dílu, Samozřejmostí je zabudováná  logika pro výpočet sdružených a návazujícíh prací a eliminaci duplicit.

6.

Zcela převratná je schopnost programu pracovat s různými kvalitami laků, tedy možnost uzpůsobit rozpočet použitým materiálům s doložitelným výpočtem certifikovaného nákladu na jednotku plochy.

Doposud bylo jinými systémy kalkulovano pouze s odhadem průměrné ceny neznámého laku, tato cena neodpovídá níže popsaným materiálům.

Aktuální verze programu obsahuje m.j hodnoty všech hlavních lak.materiálů (certifikovaných výrobcem) - Standox, SpiesHecker, PPG, Glasurit, Nexa, Max Meyer atp..a přináší tedy do systému výpočtu další data výrobce.

V praxi tato schopnost umožňuje nerozporovatelný výpočet v lakovacím materiálu odpovídající jeho kvalitě, resp ceně.

7.

Program je velmi stabilní a nevyžaduje připojení k internetu ( s vyjímkou VIN dotazu a online verze SD ) a tedy není limitován jeho rychlostí.

8.

SilverDAT II lze bezplatně vyzkoušet po dobu 30dní.